معذرت

از آنجایی که دو روز از سانحه ی سقوط هواپیما می گذرد و هنوز هیچکس از هیچکس معذرت خواهی نکرده بنده به نمایندگی از تمامی مدیران صنعت هوایی کشور، منشی های مدیران ( که طبیعتا همگی مرد هستند)، منشی های منشی های مدیران ( که آنها هم همجنس هستند)، مسوولان عالی رتبه، مسوولان دون پایه، مسوولان خاک پای ملت، صنف دلالان هواپیما، انجمن مترجمان زبان اوکراینی، کانون ماله کشان تراژدی های انسانی، شادروان آنتونوف، آندری تارکوفسکی، دبیر اتحادیه پیمانکاران مجمع الجزایر گولاک، سندیکای دیوار کشان اطراف فرودگاه های از رده خارج، کارخانجات زنجیره ای پالم و شرکا، خودکار مدیر عامل شرکت مونتاژکاران مرغ همسایه غازه، تخت کفش آبدارچی سازمان (( درخت تو گر بار دانش بگیرد)) و موسسه ی حمل و نقل ایمن پالیکار به مصیبت دیدگان این حادثه تسلیت گفته و معذرت می خواهم. باشد که فرهنگ معذرت خواهی،‌ قبول مسوولیت، استعفا و هاراگیری بیش از پیش در این سرزمین نهادینه شود.

.........

http://hamdelan.org/calls/فراخوان-درمان-جراحی-گوش-نازنین-زهرا

 

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
نازلى

هميشه همين طور باقى ميمونه اوضاع:(

جواد

تو خبرها اومده بود یه زنه قرار بوده سوار همین هواپیما بشه ولی چون موبایلش رو می زدن و میره دنبال دزد و گوشی و اینا، قید هواپیما رو می زنه. بعدش که می فهمه قرار بوده با همون آنتونوف بره، میره خونه و همه خانواده جمع میشن و جشن می گیرن.

مریم

ای بابا.این چه حرفیه.عذرخواهی نداره که.اصن چیزی نیس.هواپیماس سقوط میکنه.خب سقوط مال هواپیماس.سقوط نکنه چی کار کنه؟

قناری معدن

خدا نکند این مرض معذرت خواهی الکی بیافتد به جمع مسئولان. عین این بنرهایی که نصب می کنند و از همسایه ها جهت مزاحمت ناشی از ساخت و ساز عذر خواهی می کنند و بعد نصفه شب با کمپرسی آجر می آورند خالی می کنند. جوری که خیال می کنی زلزله آمده و همان طور با شورت می دوی توی راهرو ساختمان